Kies uit een uitgebreid aanbod aan zalen bij de Kruiskerk in Dordrecht Centrum. Wij denken graag met je mee om de receptie, vergadering of bijeenkomst perfect te laten verlopen. We bieden diverse extra mogelijkheden zoals audio-visuele faciliteiten, instrumenten, catering en het gebruik van een professionele keuken.
Bij ons kun je ook terecht voor een divers aanbod aan zalen en faciliteiten voor bijvoorbeeld vergaderingen, condoleances of recepties. Er is een keuken aanwezig met koffie- en theefaciliteiten, een oven en een vaatwasser.
Let op; De zalen zijn i.v.m. gehorigheid niet geschikt voor luide muziek. Om deze reden is het helaas niet mogelijk om te huren voor feestjes.
Onderaan deze pagina vindt u ons aanvraagformulier!
Kerkzaal (max 300 personen) - Diensten
Onze monumentale kerkzaal kunt u huren voor kerkdiensten (reguliere dienst, doopdienst, trouwdienst, rouwdienst). Het is mogelijk een dienst op te nemen of uit te zenden via live stream.
Europazaal (max 80 personen, max 50 zitplaatsen) - Diensten, vergaderingen, recepties
De Europazaal kunt u huren voor diensten met een kleiner publiek, maar ook voor vergaderingen, recepties, condoleances etc. De zaal beschikt over een piano, beamer, mogelijkheid tot aansluiten van een microfoon en twee verrijdbare stalen bars voor uitserveren van drankjes en hapjes. De tafels en stoelen mogen verschoven worden.
Europazaal |
Onze kleine zalen kunt u huren voor vergaderingen en overleg tot max 12 personen.
De Noord-Amerika zaal en Afrikazaal beschikken over een beamer.
| Zaal | Capaciteit |
| max 12 personen |
| max 8 personen |
| max 4 pers. |
Vul onderstaand formulier in, dan wordt er z.s.m. contact met u opgenomen.